سفارش کار

ما تعدادی برنامه نویس علاقه مند به بحث اینترنت اشیا و اندروید اشیا هستیم که کنار هم جمع شده ایم و تلاش می کنیم این پروژه را وارد ایران کنیم تا بتوانیم از برنامه نویسی تحت اندروید برای اینترنت اشیا استفاده کنیم.

تاکنون تعداد زیادی از پروژه های گوناگون که بخشی از آن نیاز به اینترنت اشیا بوده  است را برای شرکت های ایرانی و خارجی تکمیل کرده وتحویل داده ایم.

ما امیدواریم بتوانیم در کنار کسانی که در حوزه اینترنت اشیا به صورت خدمات سخت افزاری فعال هستند فعالیت کنیم و با کمک هم بتوانیم این صنعت را در ایران پیشرفت دهیم.
ما در حوزه برنامه نویسی تحت اندروید سابقه طولانی و مهارت قابل قبولی داریم و به مباحث پایه ای اندروید اشیا مسلط شده ایم. بنابراین می توانیم در پروژه های این چنینی کمک شایانی بنماییم.
در حال حاضر تمام تلاش و سعی ما بر مباحث تقریب (Proximity) متمرکز است و دستاوردهای پژوهشی بسیار قابل قبولی داشته ایم. و از این فن آوری می توانیم در مباحث مختلفی از جمله نشانه گذاری، لاگ برداری ورود و خروج های انبوه و حتا پرداخت های بانکی استفاده کنیم.

یک دو نمونه از کارهای صورت گرفته پروژه  دریاپ و دورز است.

ما آمادگی آن راداریم که به صورت مشاوره در خدمت پروژه شما قرار گیریم و  در صورت صلاحدید از اجرای آن نیز استقبال می کنیم. ما بخشی از شرکت رسانه http://ingn.ir هستیم.

شما می توانید با شماره 09217275149 یا ایمیل info@ingn.ir با ما تماس بگیرید! خوشحال خواهیم شد.